Elsaftawy Training Center – informacje o nas

„Piękno zbawi świat”

Fiodor Dostojewski 

Elsaftawy Training Center to nowoczesna instytucja szkoleniowa stworzona z myślą o lekarzach zajmujących się medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną. Chirurdzy specjaliści medycyny estetycznej  na czele z dr. Ahmedem Elsaftawy dbają o to, by przekazywać wiedzę i umiejętności rzetelnie i profesjonalnie.

Zakres naszych poszukiwań i zainteresowań to medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, ortopedia, ginekologia estetyczna i proktologia.

Wierzymy, że wiedza i praktyczne umiejętności to spójna całość, którą staramy się przekazywać w trakcie kursów i szkoleń. Kompleksowa wizja piękna i estetyki, wyrosła z humanistycznej refleksji i miłości do człowieka, sprawia, że stawiamy na doskonałość i kompleksowość naszych działań.

Delikatna materia piękna i estetyki wymaga precyzji i umiejętności. Dlatego w  trosce o adeptów oraz przyszłych pacjentów, stale podnosimy nasze kompetencje i kwalifikacje.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie medycyny sprawia, że grono ludzi obdarzających ETC zaufaniem stale się powiększa i jest to dla nas powodem do dumy.

Dr Ahmed Elsaftawy:

  • Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu,
  • Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz chirurgii ręki,
  • Autor i współautor licznych publikacji naukowych na arenie międzynarodowej.

Dr Ahmed Elsaftawy – założyciel ETC to niezwykle charyzmatyczna postać. Ciągłe poszukiwanie wiedzy i jej przekazywanie są dla niego tak samo ważne. W tym, co robi charakteryzuje go pasja, nieustający rozwój oraz dążenie do perfekcji.

Standardy

W ETC szkolimy na najwyższym poziomie, zgodnie z europejskimi standardami przy użyciu zaawansowanych technologii.

Priorytety

Celem i priorytetem ETC jest przekazanie praktycznej wiedzy w taki sposób, żeby lekarze po zakończonym kursie mogli samodzielnie przeprowadzać zabiegi.